Društvo Lazar Komarčić

Društvo Lazar Komarčić

• 2 Replies
  • 57 Views
*

Izitpajn

• Newbie
  • *
  • 22
Društvo Lazar Komarčić
« on: October 04, 2021, 10:13:53 PM »

Okej, sad kad je puk'o fejzbuk pa možda netko i navrati ovamo, da pitam: što je s webom i ostalim pojavnostima na netu Društva LK? Što je s nagradom? Što je s Emitorom? Evo Boban neki dan reče u intervjuu da nagrade više nema, a ostalo više ne nalazim na webu. Što se događa, ljudi, di ste?

*

Aleksandar_B_Nedeljkovic

• Hero Member
  • 821
Re: Društvo Lazar Komarčić
« Reply #1 on: October 05, 2021, 12:08:04 AM »
Цењени Изитпајн,
ја на овом форуму, у мојим вестима, дадох пре неколико дана, наиме 29. септембра, њихов програм за октобар. Линкове вероватно дају на сајту Дома омладине Београда па тамо где је програм. А за Емиторе и награде не знам, сад је друго време, а и епидемија је...

*

zakk

• Očigledan slučaj RASTROJSTVA!
  • Administrator
  • Sr. Member
  • 263
  • Nemojte
Re: Društvo Lazar Komarčić
« Reply #2 on: Today at 11:23:32 AM »

Okej, sad kad je puk'o fejzbuk pa možda netko i navrati ovamo, da pitam: što je s webom i ostalim pojavnostima na netu Društva LK? Što je s nagradom? Što je s Emitorom? Evo Boban neki dan reče u intervjuu da nagrade više nema, a ostalo više ne nalazim na webu. Što se događa, ljudi, di ste?

web neće niko da administrira ako ja ne cimam i dam u ruke šta se postuje, pa se ne postuje

nagrada nam je trenutno organizaciono previše za standarde koje smo sebi postavili, a nismo sigurni ni koji su standardi
boban izjavljuje svašta i učitava zavere tamo gde je prost raspad, al fakat nagrade nema

emitor ne pravi niko sem mene, a možda ni ja

održavamo nedeljni program i trenutno toliko možemo

trebalo je svašta da bude jer nam je ove godina 40. godina kluba
neće biti ništa

epidemija potpuno na stranu, ne funkcionišemo, i ne vidim da se iko nešto potresa oko toga.